Bel ons 013 - 4684070 of mail info@snowbreaks.nl
Snowbreaks 8,4 8,4 10 0 173 beoordelingen
Scholen Bedrijven Particulieren Bestemmingen
       
Johan van Wijngaarden
Directie / Coördinatie
johan@snowbreaks.nl
  Merel van Seeters
Verkoop / Marketing                     
merel@snowbreaks.nl
  Bart Oomen
Oprichter / Directie
bart@snowbreaks.nl
         
       
Martijn van Gool
Oprichter / Directie
martijn@snowbreaks.nl
 

Joep van Dorst
Projectleider
joep@snowbreaks.nl

  Mark Mennens
Projectleider
mark@snowbreaks.nl
         
       
Frank Goorman
Projectleider
frank@snowbreaks.nl
  Bart van den Bogaard
Projectleider
  Debby ter Rele
Back office
info@snowbreaks.nl

         
   
Martijn Jacobs
Verkoop / Marketing
martijnjacobs@snowbreaks.nl
  Lonneke Vughts
Administratie

 

 
 
En 60 enthousiaste en deskundige (oproep) instructeurs.





Nieuwsbrief

  

Naam *

E-mailadres *


Snowbreaks, goed geregeld

 

Certificering

VebonTUV

 

Verantwoord Ondernemen

SpierenMVO

 

Partners

northfaceblizzard